MOBIL

To millioner nye abonnenter for Telenor

Telenor-konsernet har vokst med sju millioner mobilabonnenter hittil i år. I Norge mistet Telenor 1000 mobilkunder og 12.000 bredbåndskunder i tredje kvartal. 

Konsernsjef Sigve Brekke konstaterer at pandemien fortsatt påvirker resultatene negativt, men at det er lysning i sikte. Her fotografert under Arendalsuka i 2019.
Konsernsjef Sigve Brekke konstaterer at pandemien fortsatt påvirker resultatene negativt, men at det er lysning i sikte. Her fotografert under Arendalsuka i 2019. Håvard Fossen
Håvard FossenHåvard FossenJournalist
28. okt. 2021 - 07:40

Telenor skriver i en melding at de i tredje kvartal leverer stabile organiske abonnements- og trafikkinntekter, har en nedgang på 2 prosent i organisk ebitda og en sterk kontantstrøm på 7 milliarder kroner.

Les mer om:
Share icon
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.