MOBIL

Telia er ute av Aserbajdsjan

Telia selger sin andel av den aserbajdsjanske operatøren Azercell etter en vrien operasjon med både kjente og ukjente aktører.

Konsernsjef Johan Dennelind i Telia har solgt det fjerde av i alt åtte selskaper konsernet ønsker å avhende i Asia og de gamle sovjetstatene, området selskapet selv omtaler som Eurasia.
Konsernsjef Johan Dennelind i Telia har solgt det fjerde av i alt åtte selskaper konsernet ønsker å avhende i Asia og de gamle sovjetstatene, området selskapet selv omtaler som Eurasia. Bilde: Karlberg media AB
Varog KervarecVarog KervarecFagredaktør
6. mars 2018 - 06:59
Les mer om:
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.