MOBIL

Nortel melder om 3000 nye kunder i 2020

I fjerde kvartal økte Nortel med 1000 kunder og har etter første hele driftsår 3000 bedriftskunder med 12.000 mobilabonnementer.

Nortel ble notert på Oslo Børs 18. november 2020. Administrerende direktør Christian Pritchard ringer i bjella.
Nortel ble notert på Oslo Børs 18. november 2020. Administrerende direktør Christian Pritchard ringer i bjella. Heidi Sævold
Håvard FossenHåvard FossenJournalist
3. mars 2021 - 08:01

Selskapet, som markedsfører seg som en mobilutfordrer i bedriftsmarkedet, åpnet salget i september 2019. I november 2020 ble selskapet notert på børsen Euronext Growth Oslo, etter en kapitalutvidelse på 75 millioner kroner.

Les mer om:
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.