Nasjonal kommunikasjonsmyndighet (Nkom) mottok hele 33 høringsinnspill til høringen av de nye bredbåndsanalysene, og forventer at flere aktører vil gi kommentarer til innspillene innen fristen 2. november.
BREDBÅND
Nkom: Solide høringsinnspill om reguleringen av åpne nett
Kritikk av geografisk inndeling og sterkere konkurranse, er viktige innspill Nkom har merket seg i høringsuttalelsene.

Kenneth Olsen er fagsjef i avdeling for marked og tjenester i Nasjonal kommunikasjonsmyndighet, og er fornøyd med å ha fått mange og grundige innspill til bredbåndsreguleringen. Stig B. Fiksdal
Les mer om:
Del
Kommentarsystemet er deaktivert
Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.