MOBIL

Mer Ice-trafikk i eget nett

I andre kvartal økte omsetningen for Ice i Norge med 38 prosent, sammenliknet med samme kvartal i fjor.

Ice-sjef Eivind Helgaker har merket seg at både den norske regjeringen og telemyndighetene i Nasjonal kommunikasjonsmyndighet den siste tiden har understreket behovet for et tredje mobilnett.
Ice-sjef Eivind Helgaker har merket seg at både den norske regjeringen og telemyndighetene i Nasjonal kommunikasjonsmyndighet den siste tiden har understreket behovet for et tredje mobilnett. Håvard Fossen
Håvard FossenHåvard FossenJournalist
4. sep. 2018 - 08:15

Ice forteller i rapporten fra andre kvartal at de økte trafikken i eget nettverk til 55 prosent, opp fra 41

Les mer om:
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.