BREDBÅND

– Kobbermoderniseringen må gjøres nå, ikke om fem år

Nextgentel la frem et årsresultat preget av jevnt kundefall i kobbermarkedet. Nå venter selskapet på Nkoms veikart for kobbermoderniseringen.

Nextgentel-sjef Eirik Lunde venter på Nasjonal kommunikasjonsmyndighets beslutning i kobbernett-saken.
Nextgentel-sjef Eirik Lunde venter på Nasjonal kommunikasjonsmyndighets beslutning i kobbernett-saken. Bilde: Ida Oftebro/Inside Telecom
Ida OftebroIda OftebroRedaktør for Digi.no og Inside Telecom
7. mars 2018 - 07:35

Da Nextgentel tirsdag la frem sitt årsresultat var presentasjonen utsatt med tre uker. Årsaken skal være at det har vært utfordrende å få riktige tall på plass etter fisjonen av bedriftsvirksomheten i Fiber Norge.

Les mer om:
Share icon
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.