MOBIL

Ice-sjefen skryter av myndighetene

Ice-sjef Eivind Helgaker er strålende fornøyd med at frekvensene i 5G-auksjonen stort sett gikk til minstepris.

Eivind Helgaker i Ice legger ikke skjul på at han er fornøyd med å ha fått tilslag på akkurat de frekvensressurser Ice ønsket seg i auksjonen. Her fotografert ved den norske paviljongen under MWC19 i Barcelona.
Eivind Helgaker i Ice legger ikke skjul på at han er fornøyd med å ha fått tilslag på akkurat de frekvensressurser Ice ønsket seg i auksjonen. Her fotografert ved den norske paviljongen under MWC19 i Barcelona. Foto: Håvard Fossen
Håvard FossenHåvard FossenJournalist
5. juni 2019 - 14:33

– Vi er veldig fornøyd med resultatet av auksjonen. Det er ingen tvil om det, sier Helgaker, som sier de fikk sikret seg de frekvensressursene selskapet ønsket seg.

Les mer om:
Share icon
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.