MOBIL

Boten fra Esa kan få Konkurransetilsynets til å blekne

Boten fra Eftas overvåkningsorgan til Telenor kan bli langt større enn den som er varslet fra Konkurransetilsynet.

Direktør for konkurranse og statsstøtte i Esa, Gjermund Mathisen, sier varselet fra Konkurransetilsynet ikke påvirker Esas arbeid.
Direktør for konkurranse og statsstøtte i Esa, Gjermund Mathisen, sier varselet fra Konkurransetilsynet ikke påvirker Esas arbeid. Bilde: Esa
Ida OftebroIda OftebroRedaktør for Digi.no og Inside Telecom
23. nov. 2016 - 16:55

Konkurransetilsynet var ikke alene da etaten gjennomførte sin razzia mot Telenor i desember 2012. Med på operasjonen var også Eftas overvåkningsorgan, Esa.

Les mer om:
Share icon
Del

Kommentarsystemet er deaktivert

Kommentarsystemet leveres av en ekstern leverandør, og kan ikke lastes inn uten at informasjonskapslene er aktivert. Endre dine Personvern/cookies innstillinger for å aktivere kommentering.